Pro organizace

Posuneme vaše členy v digitálních dovednostech

Digitální dovednosti

Usnadněte členům život pomocí chytrých technologií 

Technologie zajistí přístup k informacím a zlepšit komunikaci mezi lidmi. Navíc technologie usnadňují automatizaci práce, což pomáhá lidem ušetřit čas a peníze.

Obsah kurzů

Dovednosti, které zjednoduší život

Jak na focení chytrým telefonem

Jak fotit chytře s vaším chytrým telefonem? Jak jednoduše upravovat fotky, sdílet a ukládat? Na to vše vám odpoví náš lektor Daniel.

Vyhledávání na internetu

Na internetu dnes najdete úplně vše. Jak vyhledávat jednoduše a efektivně? A jaké možnosti nám vyhledávání nabízí?

Nakupování

Nakupování online. Nebo raději v prodejně? Jak se vyznat v nakupování po internetu se dozvíte v tomto kurzu.

Cestování

Nanejvýš praktické povídání o tom, jak se neztratit, jak naplánovat trasu výletu i pracovní cesty, jak se orientovat v recenzích restaurací nebo najít vlakový spoj. 

Komunikace

E-maily, Messengery, WhatsAppy. Tyto (a mnohé jiné) nástroje nám umožňují spojení jak v práci, tak v soukromém životě.

A mnoho dalšího. Klikněte na tlačítko a registrujte se do kurzu.

Reference

S chutí jsem prošla všechna témata kurzu, každé mi něco dalo. Díky studiu lépe rozumím tomu, o čem hovoří mé děti a vnoučata. Digitální směnu bych doporučila svým vrstevníkům, kteří chtějí i v našem věku zůstat v obraze.

Marta

důchodkyně, 79 let

Žádná suchá teorie, ale konkrétní návody, co a jak použít v praxi. To se mi na kurzu moc líbilo. Hned jsem si díky tomu nastavila nové heslo v emailu. Oceňuji profesionální vystupování lektorů a technickou stránku kurzu (kvalitní obraz, zvuk). Informace jsou podávány srozumitelně, polopaticky a pomocí vhodných nástrojů – např. sdílení obrazovky lektorem či úkoly pro ověření pochopení tématu.

Lenka

na rodičovské dovolené, 27 let

Sice už na počítači zvládnu dost věcí, ale i tak jsem díky kurzu objevil super triky a tipy při vyhledávání. To, jak to lektoři vysvětlovali, mi naprosto sedlo. Stejně tak videa. Ideální délka na zkouknutí během volna.

Miloš

učitel, 50 let

Cena kurzu

Vše je pro Vás

připraveno za 0 Kč

Díky podpoře Google.org a The Digital Collective za kurz nezaplatíte ani korunu. Stačí se přihlásit.

Spolupráce

Vše máme připraveno, stačí jen začít

Spolupráce bude pro obě strany prospěšná. Budeme se snažit přinášet nové nápady a cíle, abychom dosáhli společného cíle. Budeme se snažit posilovat naše vzájemné vztahy s spolupráci rozšiřovat.

O nás

Jsme nadšenci do technologií

GUG sdružuje nadšence do technologií, programátorky, seniorní lídry a specialistky nebo učitele. Máme certifikace jako je Google Developer Expert nebo Google Certified Trainer a nebojíme se je použít. Máme zkušenosti a aktivně pracujeme s diverzitou. Umíme pořádat meetupy i mezinárodní konference. Hledáme smyslupná partnerství nejen s technologickými společnostmi. Pomozte nám vzdělávat Česko, najděte nové kolegy a buďte vidět.

Filip Goszler

Šéf

Ludmila Kasalová

Šéfová

Michaela Valašková

Šéfová

Kontakt

Jdeme do toho nebo se ještě potřebujete na něco zeptat?

Není Vám něco jasné? Máte pochybnosti? Nevíte, zda je kurz určen pro Vás? Nebojte se nás zeptat, rádi Vám cokoliv upřesníme.

Spojte se s námi na: digitalnismena@gug.cz